Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

System ultrasonograficzny Voluson E8 został zaprojektowany z myślą o sprostaniu napiętym harmonogramom wizyt, zarówno przy rutynowych badaniach i obrazowaniu, jak i przy bardziej skomplikowanych przypadków diagnostycznych.

Najwyższej jakości obrazowanie z wykorzystaniem technologii Radiance System Architecture jest teraz w Państwa zasięgu.

Vivid E95 to system do obrazowania układu krążenia w 4D, zaprojektowany tak, by pomóc osiągnąć nowy poziom wydajności i opieki zdrowotnej.

Ultrasonograf Affiniti 70 to wyjątkowe połączenie wysokich parametrów i funkcji zapewniających sprawny przebieg pracy, gwarantujące szybką i pewną diagnostykę pacjentów.

Vivid E90 to wysokiej klasy system 2D zaprojektowany, aby pomóc wznieść się ponad niektóre z dzisiejszych skomplikowanych problemów w diagnostyce USG, pomaga zmniejszyć liczbę badań nie diagnostycznych.

Ultrasonograf EPIQ 5 jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną architekturę, uwzględniającą wszystkie aspekty akwizycji i przetwarzania sygnału akustycznego.

To prawdziwa ewolucja w kierunku niezrównanej jakości obrazowania ultradźwiękowego.

 LOGIQE9 XDclear jest doskonałym, flagowym systemem ultrasonograficznym, dostarczającym obrazy oraz rozwiązania spełniające potrzeby wymagających i zaawansowanych użytkowników.

Lekki, kompaktowy aparat USG, dzięki któremu możesz wzbogacić swoją praktykę o natychmiastową diagnostykę USG.

Dzięki szerokiej gamie sond i aplikacji zwiększasz ilość informacji, które widzisz podczas różnych badań pacjenta.

Dostosowany do codziennej praktyki i pomocny od momentu pierwszych, samodzielnych badań USG.

 

Voluson E10, produkt z naszej Serii Eksperckiej (Expert Series), zostal zaprojektowany dla zaawansowanej diagnostyki w położnictwie/ginekologii i perinatologii, gdzie skomplikowane przypadki stanowią regułę, a nie wyjątek.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.