Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Drager Primus

Aparat anestezjologiczny Primus niemieckiej firmy Drager.

Primus został zaprojektowany nie tylko by być Państwa osobistym asystentem anestezjologicznym. Stanowi on kombinacje konstrukcji, która przeszła próbę czasu, oraz najnowocześniejszej technologii, stworzonych jako odpowiedź na wymagania nowoczesnego, kompleksowego i coraz bardziej wymagającego środowiska opieki medycznej.

Automatyczny test aparatu, otwarta architektura, standardowy interfejs użytkownika, możliwość konfiguracji monitorowania, minimalizują koszty użytkowania i zapewniają oszczędność czasu dzięki czemu personel może skupić się na głównym zadaniu jakim jest opieka nad pacjentem.

Wzrastający procent pacjentów w stanie krytycznym na salach operacyjnych wymaga zaawansowanych stanowisk do znieczulania. Primus wyposażony w respirator tłokowy E-Vent napędzany elektrycznie, nie zużywający gazów napędowych, zapewnia prowadzenie wentylacji o jakości porównywalnej z respiratorami stacjonarnymi używanymi na salach IT. Pełen zakres trybów objętościowych i ciśnieniowych do stosowania w różnych przypadkach klinicznych. Możliwość rozbudowy o dodatkowe tryby wentylacji i zaawansowane monitorowanie, pozwolą rozszerzyć zakres stosowania urządzenia.

Dräger Primus pozwala Państwu na monitorowanie funkcji płuc oraz parametrów wentylacji na dużym (12,1"), konfigurowanym przez użytkownika, kolorowym ekranie LCD TFT. Konstrukcja aparatu pozwala na zamocowanie dodatkowych monitorów parametrów hemodynamicznych lub innych zgodnie z potrzebami użytkownika.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.