Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Drager Oxylog 3000 Plus

Poręczny i wytrzymały respirator Oxylog 3000 plus pomaga w bezpiecznym transportowaniu pacjentów oraz umożliwia sprawdzenie prawidłowości intubacji i efektywności działania. Funkcje takie jak AutoFlow®, zintegrowana kapnografia oraz wentylacja nieinwazyjna zapewniają wysoką wydajność wentylacji. Oxylog 3000 plus daje pewność działania nawet w wymagających sytuacjach.

Niezależnie od tego, czy transport krytycznie chorego pacjenta odbywa się w terenie, czy też w obrębie szpitala, dzięki nowym funkcjom, takim jak AutoFlow®, zintegrowana kapnografia, wentylacja pacjentów pediatrycznych udoskonalona transmisja danych, użytkownik nie jest zmuszony iść na ustępstwa podczas transportowania pacjentów wymagających wentylacji.

Oxylog 3000 plus oferuje pełny zakres trybów oddechowych kontrolowanych objętością i ciśnieniem, obejmujący VC-AC, VC-SIMV, Spn-CPAP i PC-BIPAP*. Do standardowego wyposażenia należy także wentylacja nieinwazyjna z kompensacją przecieków. Opcja AutoFlow umożliwia użytkownikowi zastosowanie wentylacji kontrolowanej objętościowo ze zminimalizowanym szczytowym ciśnieniem oddechowym w celu zapewnienia zaawansowanego poziomu opieki nad pacjentem.

Monitorowanie pacjentów w terenie może być wyzwaniem. Respirator Oxylog 3000 plus jest dostępny ze zintegrowanym monitorowaniem CO2 w strumieniu głównym, co pomaga w ciągłej ocenie prawidłowości intubacji i skuteczności wentylacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.