Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Połączenie uniwersalnego respiratora o wysokiej wydajności z systemem Infinity® Acute Care System, w celu sprostania wymaganiom nowoczesnej intensywnej opieki nad pacjentem.

Poręczny i wytrzymały respirator Oxylog 3000 plus pomaga w bezpiecznym transportowaniu pacjentów oraz umożliwia sprawdzenie prawidłowości intubacji i efektywności działania. Funkcje takie jak AutoFlow®, zintegrowana kapnografia oraz wentylacja nieinwazyjna zapewniają wysoką wydajność wentylacji. Oxylog 3000 plus daje pewność działania nawet w wymagających sytuacjach.

Respirator Transportowy Pneupac Parapac 2D ParaPAC to łatwy w obsłudze, pneumatycznie zasilany respirator transportowy, znajdujący zastosowanie na oddziałach intensywnej opieki medycznej, salach pooperacyjnych, szpitalnych oddziałach ratunkowych, w karetkach reanimacyjnych, śmigłowcach ratowniczych.

Dla przyszłych pokoleń. Babylog® VN500 łączy wieloletnie doświadczenie z najnowszą technologią. Rezultatem jest kompletny, zintegrowany system wentylacji dla najmniejszych pacjentów. Już dziś pokonaj nowe granice wentylacji oraz przygotuj się na zdobycze przyszłości.

Niezawodność, wytrzymałość konstrukcji i prosta obsługa to istotne czynniki dla skuteczności działań w terenie i w nagłych wypadkach. Urządzenie Oxylog® 2000 plus zostało skonstruowane z myślą o wyposażeniu służb ratowniczych w możliwość zastosowania wydajnej i elastycznej wentylacji w najbardziej wymagających warunkach.

Oferując wysoką jakość wentylacji, dzięki wyposażeniu w funkcje takie jak AutoFlow®, zintegrowana kapnografia oraz wentylacja nieinwazyjna, poręczny i wytrzymały respirator Oxylog® 3000 plus pomaga w bezpiecznym transportowaniu pacjentów oraz umożliwia sprawdzenie prawidłowości intubacji i efektywności wentylacji. Oxylog® 3000 plus daje pewność działania, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.