Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Philips MP 70

Monitory pacjenta MP60 i MP70 są stworzone tak, aby mogły spełniać wyjątkowe wymagania oddziałów intensywnej terapii osób dorosłych, dzieci i noworodków, jak również oddziałów przed i pooperacyjnych oraz oddziałów intensywnej opieki kardiologicznej.

Zbudowany na podstawie doświadczeń Philips w monitorowaniu pacjentów, monitor IntelliVue charakteryzuje się elastyczną konfiguracją ekranu, rozbudowanym menu pomiarów klinicznych, wbudowanymi ułatwieniami transportowymi, takimi jak funkcja Nadzoru Zdarzeń, zapisem 12 odprowadzeń EKG w technologii EASI wraz z analizą arytmii i innymi przydatnymi możliwościami. Zgodnie z wyznawaną przez Philips zasadą zapewniania klientom możliwości wyboru, monitory IntelliVue są kompatybilne z wieloma technologiami pomiaru SpO2 i czujnikami produkcji Philips, Masimo i Nellcor®. Monitory IntelliVue są proste w obsłudze i mogą pracować w ramach platformy sieciowej, obejmującej cały szpital. Mogą być konfigurowane pod kątem ciężkości stanu pacjenta, standardów postępowania przyjętych na oddziale bądź wymagań specyficznych procedur. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.