Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Zaprojektowany z myślą o szybkości, dokładności i prostocie obsługi, aparat elektrochirurgiczny TD830 oferuje wyjątkową wydajność i bezpieczeństwo za jednym naciśnięciem przycisku.

Diatermia VIO 200 D od Erbe jest aparatem najwyższej klasy oferującym pełne możliwości pracy w trybach mono i bi-polarnym a także dodatkowe funkcje specjalne.

Diatermia chirurgiczna Eschmann E10 w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Wraz z urządzeniem sterownik nożny (pneumatyczny), wodoodporny co gwarantuje długą żywotność.

System Harmonic jest wskazany do hemostatycznego cięcia i/lub koagulacji nacięć tkanek miękkich, gdy pożądane jest opanowanie krwawienia i minimalny uraz termiczny. Instrumenty Harmonic System mogą być stosowane jako uzupełnienie lub substytut elektrochirurgii, laserów i stalowych skalpeli. System wykorzystuje energię ultradźwiękową.

Diatermia VIO 300D jest aparatem najwyższej klasy, oferującym pełne możliwości pracy w trybach mono- i bipolarnym oraz dodatkowe funkcje specjalne.

Zestaw jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, skomplikowana obsługa generatorów jest już przeszłością. Zespoły chirurgiczne zgłaszają zapotrzebowanie na generator, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz łatwy w konfiguracji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.