Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Wysokiej częstotliwości urządzenie chirurgiczne do cięcia i koagulacji. ERBIE ICC 200, wygodne urządzenie dla wszystkich tych, którzy potrzebują nie więcej niż 200 watów mocy, z regulacją odcięcia dla ściśle określonej, powtarzalnej jakości cięcia. Opcja ENDO CUT oferuje mieszane cięcie znakomite do zastosowania w Polipektomii i Papilotomii. Koagulacja SPRAY umożliwia podłączenie do aparatu przystawki do koagulacji w plaźmie argonowej.

MEGA POWER KORZYŚCI:
Duże, czytelne wyświetlacze. Dobrze widoczny, nawet z pewnej odległości. Funkcja przypomnijmy łatwo przypomina wcześniejsze ustawienia zasilania i trybów na temat konfiguracji. Funkcja szybkiego przewijania pozwala na szybkie i dokładne korekty ustawienia mocy. Przełącznik zasilania jest łatwo dostępne na przednim panelu generatora. Lampka ostrzegawcza elektroda powrotna bardzo widoczne. 8 wyraźnie oznakowanych i łatwo wybieralnych ustawień trybu.

Wysokiej częstotliwości urządzenie chirurgiczne do cięcia i koagulacji. ERBIE ICC 200, wygodne urządzenie dla wszystkich tych, którzy potrzebują nie więcej niż 200 watów mocy, z regulacją odcięcia dla ściśle określonej, powtarzalnej jakości cięcia. Opcja ENDO CUT oferuje mieszane cięcie znakomite do zastosowania w Polipektomii i Papilotomii. Koagulacja SPRAY umożliwia podłączenie do aparatu przystawki do koagulacji w plaźmie argonowej. Przystawka argonowa APC 300 w zestawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Św. Wojciecha 19 w Lublinie, numer telefonu - 880 498 600

Please publish modules in offcanvas position.