Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Zoll E Series

E Series to do niedawna najnowsza linia defibrylatorów marki ZOLL przeznaczonych do pracy  w szczególnie trudnych warunkach (transport medyczny, zastosowania polowe).

Aparaty tej serii  wyróżniają się najwyższą wśród urządzeń tej klasy odpornością na działanie wody, kurzu,  wysokich i niskich temperatur, wibracji i wstrząsów. Defibrylatory zaprojektowano w oparciu  o wieloletnie doświadczenie producenta z uwzględnieniem sugestii użytkowników, przede wszystkim lekarzy i ratowników pracujących w pogotowiu ratunkowym. Zostały wyposażone  w szereg nowoczesnych technologii niedostępnych do tej pory w defibrylatorach.

Intuicyjnie prosty interfejs i układ elementów  sterujących znany z poprzednich modeli. Trzy tryby wyświetlania Duży, gwarantujący doskonałą czytelność w każdych  warunkach, kolorowy monitor wysokokontrastowy  pracujący w 3 trybach – użytkownik ma możliwość  wyświetlenia obrazu kolorowego, białego na czarnym  tle lub czarnego na białym tle – optymalnie dla danych  warunków zewnętrznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.