Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Zoll R series

 Defibrylator ZOLL® R Series® to nowoczesny defibrylator dedykowany do zastosowań szpitalnych z  zaawansowanymi możliwościami monitorowania, stymulacji, komunikacji, drukowania i rejestrowania danych -wszystko w jednym lekkim, przenośnym urządzeniu. Code-Ready®  R Series to pierwszy defibrylator posiadający automatyczne testy sprawności.  Dzięki technologii Code-Ready.® testy nie wymagają załączania aparatu. System monitoruje i automatycznie testuje z ustaloną przez operatora częstością, sprawdzając ponad 40 parametrów  w tym: wszystkie istotne zespoły elektroniczne, obecność właściwych przewodów i elektrod, typ elektrod itd. Wynik testu jest widoczny w sposób ciągły na wskaźniku znajdującym się na panelu przednim. Za pośrednictwem Wi-Fi (opcja) wyniki testów ze wszystkich zainstalowanych defibrylatorów może być przesłana do działu aparatury medycznej. 

OneStep System w modelu R Series powoduje że przewody do defibrylacji, stymulacji i monitorowania EKG zastąpiono  jednym wielofunkcyjnym OneStep Cable integrującym te 3 funkcje. Pozwala to uniknąć trudności związanych z obecnością dużej ilości przewodów. Stosując  elektrody OneStep™ CPR lub OneStep™Complete możliwe jest prowadzenie stymulacji, defibrylacji, monitorowanie EKG  i RKO.

Real CPR Help® funkcja monitorowania RKO dokonuje pomiarów częstości i głębokości ucisków klatki piersiowej, posiada metronom i wskaźnik oceny przepływu i stoper. Wyświetla informacje zwrotne osobie prowadzącej reanimację w oknie CPR Dashboard.  Funkcja See-Thru CPR® Filtr krzywej EKG redukuje artefakty powodowane przez ucisk klatki piersiowej. (z elektrodami OneStep™ CPR lub OneStep™Complete)  Smart  Tools komplet narzędzi i oprogramowania wspomagający i utrwalający szkolenie 

Tryb Defib Mentor™ służy do nauczania obsługi i wyświetla krótki opis każdej funkcji na ekranie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.