Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Kultowy defibrylator LIFEPAK 12 spełnia funkcje diagnostyczne i terapeutyczne w terenie, w szpitalu i w ambulatorium. Nowatorska konstrukcja zawiera w jednym, poręcznym aparacie skuteczny defibrylator i wysokiej klasy monitor funkcji życiowych, zgodne z najnowszymi standardami.

Philips Efficia DFM100 zapewnia wysoki poziom opieki medycznej przy podejmowaniu szybkich, trafnych decyzji w miejscu akcji ratunkowej oraz podczas całego przebiegu leczenia. Prosty w obsłudze sprzęt, ułatwiający opiekę i monitorowanie stanu pacjenta zarówno w czasie transportu jak i w trakcie hospitalizacji.

E Series to do niedawna najnowsza linia defibrylatorów marki ZOLL przeznaczonych do pracy  w szczególnie trudnych warunkach (transport medyczny, zastosowania polowe).

Defibrylator/monitor LIFEPAK 20e zapewnia ratującą życie pełną energię i łatwość zastosowania, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie istotne w sytuacji konieczności podjęcia natychmiastowego i skutecznego działania w przypadku wystąpienia nagłych stanów zagrożenia życia; i coś więcej możliwość udoskonalania procedurresuscytacyjnych w przyszłości. 

 Defibrylator ZOLL® R Series® to nowoczesny defibrylator dedykowany do zastosowań szpitalnych z  zaawansowanymi możliwościami monitorowania, stymulacji, komunikacji, drukowania i rejestrowania danych -wszystko w jednym lekkim, przenośnym urządzeniu. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Jana Kiepury 5  20-838  Lublin, numery telefonu: +48 880 498 600,+48 791 107 292,+48 451 555 848,+48 885 205 105.

Please publish modules in offcanvas position.