Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

                           

Defibrylator/monitor LIFEPAK 20e zapewnia ratującą życie pełną energię i łatwość zastosowania, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie istotne w sytuacji konieczności podjęcia natychmiastowego i skutecznego działania w przypadku wystąpienia nagłych stanów zagrożenia życia; i coś więcej możliwość udoskonalania procedurresuscytacyjnych w przyszłości. 

Podstawowe właściwości:
- Tryby pracy: tryb ręczny, tryb AED, tryb konfiguracji, tryb serwisowy, tryb demonstracyjny, tryb archiwum, tryb auto testu.
- Defibrylacja asynchroniczna i kardiowersja (synchroniczna)
- System ciągłego nadzoru pacjenta (CPSS)
- Elektrody do stymulacji/defibrylacji/EKG QUIK-COMBO (standardowe)
- Wyświetlacz LCD z matrycą punktową
- Zasilanie sieciowo-akumulatorowe
- Długi czas pracy na akumulatorze
- Rejestrowane dane można przesyłać za pomocą IrDA
- EKG można monitorować za pomocą 3- lub 5- żyłowych kabli
- Wbudowana drukarka termiczna (papier 50 mm)
- Pomoc głosowa
- Wytrzymała obudowa odporna na uderzenia
- Zintegrowany pulsoksymetr Masimo SET SpO2,
- Moduł stymulacji przezskórnej serca
- Alarm VF/VT: aktywuje system ciągłego nadzoru pacjenta (CPSS) w trybie ręcznym

E Series to do niedawna najnowsza linia defibrylatorów marki ZOLL przeznaczonych do pracy  w szczególnie trudnych warunkach (transport medyczny, zastosowania polowe).

Aparaty tej serii  wyróżniają się najwyższą wśród urządzeń tej klasy odpornością na działanie wody, kurzu,  wysokich i niskich temperatur, wibracji i wstrząsów. Defibrylatory zaprojektowano w oparciu  o wieloletnie doświadczenie producenta z uwzględnieniem sugestii użytkowników, przede wszystkim lekarzy i ratowników pracujących w pogotowiu ratunkowym. Zostały wyposażone  w szereg nowoczesnych technologii niedostępnych do tej pory w defibrylatorach.

Intuicyjnie prosty interfejs i układ elementów  sterujących znany z poprzednich modeli. Trzy tryby wyświetlania Duży, gwarantujący doskonałą czytelność w każdych  warunkach, kolorowy monitor wysokokontrastowy  pracujący w 3 trybach – użytkownik ma możliwość  wyświetlenia obrazu kolorowego, białego na czarnym  tle lub czarnego na białym tle – optymalnie dla danych  warunków zewnętrznych.

 Defibrylator ZOLL® R Series® to nowoczesny defibrylator dedykowany do zastosowań szpitalnych z  zaawansowanymi możliwościami monitorowania, stymulacji, komunikacji, drukowania i rejestrowania danych -wszystko w jednym lekkim, przenośnym urządzeniu. 
 
Code-Ready®  R Series to pierwszy defibrylator posiadający automatyczne testy sprawności.  Dzięki technologii Code-Ready.® testy nie wymagają załączania aparatu. System monitoruje i automatycznie testuje z ustaloną przez operatora częstością, sprawdzając ponad 40 parametrów  w tym: wszystkie istotne zespoły elektroniczne, obecność właściwych przewodów i elektrod, typ elektrod itd. Wynik testu jest widoczny w sposób ciągły na wskaźniku znajdującym się na panelu przednim. Za pośrednictwem Wi-Fi (opcja) wyniki testów ze wszystkich zainstalowanych defibrylatorów może być przesłana do działu aparatury medycznej. 
 
OneStep System w modelu R Series powoduje że przewody do defibrylacji, stymulacji i monitorowania EKG zastąpiono  jednym wielofunkcyjnym OneStep Cable integrującym te 3 funkcje. Pozwala to uniknąć trudności związanych z obecnością dużej ilości przewodów. Stosując  elektrody OneStep™ CPR lub OneStep™Complete możliwe jest prowadzenie stymulacji, defibrylacji, monitorowanie EKG  i RKO.
 
Real CPR Help® funkcja monitorowania RKO dokonuje pomiarów częstości i głębokości ucisków klatki piersiowej, posiada metronom i wskaźnik oceny przepływu i stoper. Wyświetla informacje zwrotne osobie prowadzącej reanimację w oknie CPR Dashboard.  Funkcja See-Thru CPR® Filtr krzywej EKG redukuje artefakty powodowane przez ucisk klatki piersiowej. (z elektrodami OneStep™ CPR lub OneStep™Complete)  Smart  Tools komplet narzędzi i oprogramowania wspomagający i utrwalający szkolenie 
 
Tryb Defib Mentor™ służy do nauczania obsługi i wyświetla krótki opis każdej funkcji na ekranie.

Kultowy defibrylator LIFEPAK 12 spełnia funkcje diagnostyczne i terapeutyczne w terenie, w szpitalu i w ambulatorium. Nowatorska konstrukcja zawiera w jednym, poręcznym aparacie skuteczny defibrylator i wysokiej klasy monitor funkcji życiowych, zgodne z najnowszymi standardami.
Defibrylator LIFEPAK® 12 stosuje nowoczesną defibrylacje dwufazową ADAPTIV.
Bardzo szeroki zakres energii defibrylacji, od2 do 360J (do wyboru 25 poziomów), pozwala używać go dla wszystkich pacjentów, od noworodków do dorosłych.
System Doradczy Shock Advisory System sprawdzony praktycznie w dziesiątkach tysięcy defibrylatorów automatycznych firmy Medtronic, znakomicie pomaga w poprawnej defibrylacji. Ma wiele możliwości konfiguracji, np. trybu defibrylacji automatycznej i ręcznej, a to pozwala dopasować jego działanie do potrzeb rozmaitych użytkowników.
Pokrętła i przyciski w twardych łyżkach i w aparacie, ułatwiają zarówno doświadczonym, jak i początkującym ratownikom, poprawne wykonanie
defibrylacji, lub też zewnętrznej stymulacji serca. Okna dialogowe na ekranie pozwalają szybko nastawić potrzebne parametry i zapisać dane przy pomocy jednego pokrętła. Dane z defibrylatora, tj. liczby i wykresy, można zawsze wysłać telefonem komórkowym na wybrany faks lub do systemu LlFENET RS.
Umożliwia to zdalną konsultacje ze specjalistami, w razie rozległych
urazów wielonarządowych, albo przy poważnych terapiach inwazyjnych, prowadzonych w miejscu zdarzenia. Ponadto dane z defibrylatora mogą być użyte w centralach zdalnego nadzoru medycznego, także do zarządzania ruchem chorych. Opcjonalnie:
analiza z interpretacją EKG z 12 odprowadzeń
pulsoksymetr SpO2
nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi
kapnografia
pomiar inwazyjny ciśnienia krwi w dwóch kanałach
pomiar uniesienia odcinka ST
pamięć mierzonych funkcji życiowych
nagrywanie dźwięku

Posiadamy wiele róznorodnych wersji Lifepak 12

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adres - ul. Św. Wojciecha 19 w Lublinie, numer telefonu - 880 498 600

Please publish modules in offcanvas position.